Jak zadbać o dobre relacje z druhną?

Druhna to oprócz panny młodej i pana młodego ważna rola w tym dniu,więc trzeba wszystko dobrze zorganizować,żeby nie było niepotrzebnych nikomu nieporozumień.

MODA

Jeśli chcesz mieć wpływ na wybór stroju, należy pamiętać, że jeden fason sukni,a nawet jeden kolor mogą nie odpowiadać wszystkim druhnom. Twoja przyjaciółka z dużym biustem, prawdopodobnie nie będzie chciała mieć sukienka bez ramiączek, a szwagierka z cerą lekko różaną nie założy sukienki w kolorze różowym.

Polem minowym jest również to kto za co płaci. Konsensus jest taki,że jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad tymi rzeczami i decydujące zdanie,musisz się liczyć z tym,że to ty płacisz za wszystko. Ale to nie oznacza,żeby wymuszać na znajomych aby nosili coś wbrew sobie. . .

PIĘKNO

Włosy spięte czy rozpuszczone? Jeśli chcesz, aby Twoje druhny miały skomplikowaną piękna fryzurę i cudny makijaż, zamów profesjonalne osoby do fryzur i makijażu. Niestety to Ty będziesz musiała zapłacić za to co sama wymyśliłaś.
Natomiast jeśli nie zależy Ci na „efekcie show” to pozwól druhnom samym zadecydować o swoim wyborze i postaw na prostotę i wygodę.

PANIEŃSKI

Wieczór panieński zaplanuj odpowiednio wcześniej i określ swój budżet. Czy zaprosisz druhny do hotelu pięciogwiazdkowego,czy urządzisz imprezę w domu.

CZAS

Chciałabyś napewno żeby druhny poświęcały Tobie jak najwięcej czasu w przygotowaniach do tak ważnego dnia. Pewnie one same też chcą Ci pomóc,ale mają też pracę i swoje obowiązki,więc dobrze jest pójść na kompromis.

POWIEDZIEĆ DZIĘKUJĘ

Słowo dziękuję czasem nie chce nam przejść przez gardło lub po prostu uważamy,że to było oczywiste że druhny mi pomogły.
Postaraj się i kup choćby jakiś dorbiazg (kolczyki,bransoletkę,perfumy) w podziękowaniu za ich poświęcony czas. Napewno będzie im bardzo miło.

Powodzenia!!!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora