Jak wybrać idealne buty na ślub?

Jeśli chodzi o buty ślubne, wygoda jest kluczem. Niestety często w najpiękniejszych butach nie damy rady komfortowo przetańczyć całej nocy. Co zatem zrobić? Doradzamy jak wybrać idealne buty na ślub.

Każdy kto słyszał o Kopciuszku, wie że nie przez przypadek zgubiła swój szklany pantofelek, po prostu odczuwała ból po wielu godzinach ich noszenia.  Oczywiście, każda kobieta chce mieć coś pięknego na swoich stopach ale czy to muszą być bardzo wysokie obcasy?

Na salę czy na plażę?

Swój wybór musisz dostosować do warunków w jakich będzie się odbywać uroczystość. Chodzenie w szpilkach po trawniku może być bardzo trudne, zwłaszcza  jeśli wcześniej padał deszcz. Tak samo może nam przeszkodzić piasek na plaży lub kamyczki. Nie tylko będzie Ci nie wygodnie, ale również możesz je zniszczyć. W takim wypadku najlepszym wyborem są koturny, które nie są zrobione z tkaniny i można łatwo je doczyścić.

Najpierw suknia, potem buty

Jeśli przyjęcie jest w środku, wiele panien młodych zakłada klasyczne, nie za wysokie białe szpilki, ponieważ większość z nich decyduje się na piękne długie suknie, w wyniku czego buty są mało widoczne, ale za to wygodne. Dzięki temu rozwiązaniu mogą swobodnie cieszyć się swoim Wielkim Dniem i nie myśleć o bólu, który mogłyby sprawić wysokie obcasy.

(red./Patrycja)

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora