Jaką wybrać fryzurę na ślub?

W tym ważnym dniu każda z kobiet chce wyglądać perfekcyjnie. Fryzura jest jednym z najważniejszych punktów w całej stylizacji. Szukasz klasycznej, bezproblemowej a za razem eleganckiej fryzury ślubnej? Znajdziesz tu kilka pięknych upięć pasujących do każdej Panny Młodej.

Włosy krótkie, długie, proste czy kręcone mają jedną wspólną cechę, wszystkie wyglądają oszałamiająco w splocie.  Warkocz przeżył odrodzenie w ciągu ostatnich kilku lat i wykorzystywany jest w każdy sposób.

Pierwszy wybór: plecionka

„Plecionki” to pierwsza rzecz o której myśli Panna Młoda, gdy szuka inspiracji na swój wielki dzień. Mają one wiele plusów, mogą wyglądać olśniewająco przez całą uroczystość jak i następnego dnia podczas lotu na wasz miesiąc miodowy, są ponadczasowe i unikalne.

Jeśli chcesz uzyskać piękną fryzurę,  pochwal się ą teksturą z błyszczącym plecionym dodatkiem. Ten gładki i  czysty wygląd jest idealny dla bardziej klasycznego stylu Panny Młodej.

Fryzura w stylu wianka

fryzura-wianek

To upięcie jest idealne dla wszystkich kobiet mających długie lub średniej długości włosy.

Bądź oryginalna

fryzura na ślub

Wplecenie kilku kwiatów w ślubną fryzurę nie jest tylko baśniowym pomysłem,
ale spróbuj ułożyć swoje włosy w formę kwiatów. To naprawdę przyciągnie wzrok gości oraz jest to łatwiejsze do zrobienia niż się wydaje.

Klasyka w nowym wydaniu

fryzura na ślub

Chignon, jest to węzeł włosów upięty nisko na karku. Wygląda dobrze na prawie każdej Pannie Młodej mającej dłuższe włosy. Jest to nowoczesne podejście do klasycznego stylu.

(red./Patrycja)

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora