Weselne zdjęcia robione dronem – o czym warto pamiętać?

Jeśli bierzesz pod uwagę korzystanie z drona podczas sesji na przyjęciu weselnym, powinieneś zapoznać się z kilkoma informacjami na ten temat.

Dzięki rozwijającej się technologii fotografii, za jego pomocą możemy wykonać piękne zdjęcia z powietrza, które będą cudowną pamiątką z tego ważnego dnia.

Co to jest dron?

Weselne zdjęcia robione dronem - o czym warto pamiętać?
Weselne zdjęcia robione dronem – o czym warto pamiętać?

Jest małym, prostym samolotem, który potrafi przechwycić zdjęcia i nagrania z unikalnej perspektywy lotu ptaka, zapewniając wysoką jakoś obrazu.

Lepszy niż zwykła kamera?

Dron może być fantastyczną opcją do ślubnego materiału. Dzięki niemu i perspektywie, którą nam oferuje możemy na jednej fotografii objąć dużą liczbę gości oraz pokazać wielkość otoczenia i całego przyjęcia.  Podczas nagrywania stworzy ujęcia, których nie zapewni nam żadna inna kamera.

Zła pogoda a dron

Niestety, wietrzna lub deszczowa pogoda może pokrzyżować nam całe plany. Drony nie mogą latać w deszczu i podczas wiatru, ponieważ może to doprowadzić do ich uszkodzenia.

Ile za taką przyjemność?

Ceny wynajęcia samego drona są różne, jednak zaczynają się już od 1000zł. Do tego dochodzi koszt montażu materiału ślubnego i często koszt pracy fotografa czy kamerzysty. Aczkolwiek mimo rosnącej ceny, warto się nim zainteresować przy organizacji wesela. Dron zagwarantuje Wam piękne upamiętnienie tego ważnego dnia.

(red./Patrycja)

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora