Jak uzyskać najlepszą kondycję Twojej skóry na wesele?

Każda Panna Młoda z pewnością w swoim Wielkim Dniu chce wyglądać jak milion dolarów.  Jednym z głównych marzeń jest chęć osiągnięcia idealnego stanu swojej cery, bez przebarwień czy innych niespodziewanych „nieprzyjaciół”.

Znajdziecie tu kilka rad, jak stworzyć wspaniały blask na swojej twarzy.

1. Więcej nie znaczy lepiej

Czasami najlepszym sposobem na poprawę stanu skóry jest zredukowanie używanych kosmetyków. Gdy mamy do czynienia z trądzikiem wystarczy używać jednego sprawdzonego kremu, który przepisze nam dermatolog. Najlepiej będzie zaprzestać używania podkładu, pudru i innych produktów do twarzy, dzięki temu nasza skóra będzie mogła oddychać i uzdrowić się samodzielnie.

2. Rozsądna dieta

Problemy skórne często są wynikiem złego sposobu odżywania się. Spróbuj zmienić swoją dietę na bardziej zdrową, ogranicz produkty ciężkostrawne oraz mocną kawę czy herbatę. Staraj się pić dwa litry wody dziennie a na pewno zobaczysz poprawę na swojej twarzy.

3. Pielęgnacja

Jeśli zmagasz się ze skóra problematyczną, nie możesz zapominać o porannej i wieczornej pielęgnacji. Dzięki temu skóra będzie zawsze oczyszczona i nawilżona co pozwoli Ci zapewnić jej idealny stan. Staraj się raz na tydzień zrobić maseczkę, najlepiej nawilżającą lub rozświetlającą.

Jeśli zaczniesz stosować wyżej wymienione porady kilka miesięcy przed swoim Wielkim Dniem, z pewnością uzyskasz wymarzony efekt i nie będziesz musiała się przejmować niedoskonałościami na swojej twarzy.

(red.Patrycja)

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora