Sprawdź jakie piosenki na pierwszy taniec wybrały gwiazdy?

Twoje wesele już za kilka tygodni a Ty wciąż nie wiesz jaką piosenkę wybrać na pierwszy taniec?

Wydawałoby się, że to taka błahostka, ale wspólny taniec i piosenka towarzysząca przy tym mówi bardzo wiele o waszym związku. Jeżeli wciąż szukasz inspiracji może warto sprawdzić przy jakich utworach rozpoczęli wspólne życie gwiazdy i celebryci.

Czy wiesz, co przygrywało Księciu Williamowi i Kate Middleton? A może bardziej zainteresujesz się przebojem, przy którym bawiła się Kim Kardashian i Kanye West na swoim weselu?

Justin Timberlake i Jessica Biel

Justin Timberlake nie zaśpiewał żadnej ze swoich piosenek, zamiast tego wybrał magiczny utwór „A songs for you” Donnego Hathaway. To jest właśnie ta piosenka, która uświadamia nam jak bardzo w zabieganym świecie kochamy naszą drugą połówkę.

Książe William i Kate Middleton

Książe William i Kate Middleton wybrali utwór Ellie Goulding i Eltona Johna „Your song„. Prosta piosenka o miłości z intrygującym głosem Ellie i melodyjnoscią Eltona – idealny utwór dla pary marzycieli.

David Beckham i Victoria Adams

David Beckham i Victoria Adams wybrali klasycznie romantyczną piosenkę  „It Had To Be You” The Starlight Orchestra. Od samego początku muzyka porywa do tańca albo chociaż do kołysania bioderkami. Świetny numer dla wszystkich, którzy nie zdążyli zapisać się na lekcje tańca.

Beyoncé i Jay-Z

Beyoncé i Jay-Z  poznali sie nagrywając utwór „Crazy in love” wiec nikogo nie zaskoczy, że wybrali ten dynamiczny numer na pierwszy taniec.

Barack i Michelle Obama

Prezydent  Barack Obama i pierwsza dama Michelle tańczyli przy „You and I” Stevie Wondera”. Elektryzujący głos wokalisty i melancholijna muzyka sprawia że łezka w oku sama sie kręci.

Blake Lively i Ryan Reynolds

Blake Lively i Ryan Reynolds wybrali  kawałek „Somewhere Over the Rainbow” w wykonaniu Florence Welch z Florence and the Machine.  Instrumentalna forma tej piosenki  i niesamowity głos Florence przenoszą nas w bajkowy świat.

Kim Kardiashan i Kanye West

Można zmieszać utwory, tak jak to zrobili Kim Kardiashan i Kanye West.  Przygrywał im Otis Redding „These arms of mine” i „Try a little terderness” oraz  „All of Me” Johna Legenda i Etta James „At Last”. Wyszło niesamowite  połączenie  R&B i Soul. Kołyszące rytmy króla soulu Otisa z wyjątkową barwą głosu  Etty James przyprawia o ciarki na placach.

(red/Kasia)

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora