Ślub na jachcie? Czemu nie!

Jeżeli organizujemy ślub na sianie, wysoko na dachu, to czemu nie zrobić ślubu na wodzie?

Dlatego też taką uroczystość w marinie, czy na wodzie trzeba bardzo skrupulatnie zaplanować. Wziąć pod uwagę to, że każda dodatkowa osoba, nawet fotograf zmniejsza nam liczbę gości, gdyż miejsce jest ograniczone. Intymna ceremonia na wodzie w niesamowitych warunkach przyrody to wydarzenie, które na pewno na zawsze pozostanie w pamięci.

Ślub na jachcie – różne możliwości przygotowania

Można zaaranżować na nim samą ceremonię, połączyć ją z kameralnym przyjęciem z gorącymi potrawami, jeżeli wszystko odbędzie się w porcie lub zdecydować się na tzw. „zimny bufet”, w przypadku gdybyście chcieli spędzić cały dzień na wodzie. I tam wypowiedzieć słowa przysięgi i uczcić swój ślub podczas zaplanowanego rejsu.

Jeżeli natomiast, nie przekonuje Was ślub w bardzo małym gronie, to można wykorzystać jacht jako środek transportu i dodatkową atrakcję dla gości. Wynająć nie jeden, a dwa lub więcej i zabrać najbliższe nam osoby na krótki rejs do wyjątkowego miejsca, gdzie na plaży lub w uroczej zatoczce odbędzie się ceremonia, a następnie dopłynąć do miejsca przyjęcia.

Wieczór panieński lub kawalerski

Jeśli jednak nie chcecie ślubu na jachcie to możecie zorganizować wieczór panieński lub kawalerski w takim miejscu. Na pewno wszyscy byliby zachwyceni pomysłem. Możecie również zaplanować sesję ślubną na jachcie i zaprosić tam Waszego fotografa.

Możliwości jest wiele. Wystarczy sobie wyobrazić, że składamy słowa przysięgi na środku morza przy zachodzie słońca na pokładzie pięknego jachtu w otoczeniu najbliższych nam osób.

Warto wziąć taką opcję pod uwagę… to ma być Wasz najpiękniejszy i wymarzony w życiu dzień!

Zobacz również:

Sielskie Klimaty W Bukietach Ślubnych

6 Błędów Jakich Nie Możesz Popełnić Podczas Pielęgnacji Sukni Ślubnej

Dlaczego Kochamy Selfie Z Pierścionkiem Zaręczynowym?

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora