Wszystko co powinniście wiedzieć przed wyborem dziewczynek sypiących kwiaty

Widok spacerujących dziewczynek sypiących kwiaty przed Parą Młodą, to jeden z ulubionych momentów podczas ceremonii  ślubnej.  Jednak zanim zdecydujecie się kogo wybrać do tej czynności, powinniście zapoznać się z poniższymi punktami, które na pewno pomogą Wam w decyzji .

Kogo powinniście wybrać?

Dziewczynka sypiąca kwiaty, powinna być dzieckiem z którym macie bliski kontakt. Może to być siostrzenica, kuzynka lub  córka waszych przyjaciół. Jednak powinniście pamiętać, aby dzieci sypiących kwiaty nie było zbyt dużo.

Co powinna założyć?

Suknie dziewczynek są zazwyczaj białe i posiadają falbany lub cekiny. Często są to mini wersje sukni Panny Młodej. Jednak to Wasz ślub i to wy możecie zdecydować jak powinna się ubrać.

Kto kupuje suknie?

Zazwyczaj są to rodzice dziewczynki. Jednak przy wyborze własnej sukni i sukni druhny, jeśli budżet na to pozwoli , możecie wybrać suknie dla dziewczynek sypiących kwiaty.

W jaki sposób możecie powiedzieć  „Dziękuje” za bycie częścią waszej uroczystości? 

Ważne jest, aby nagrodzić dziewczynki sypiące kwiaty za bycie częścią waszego specjalnego dnia. To sprawi, że będą czuły się ważne, docenione i podekscytowane cały dzień. Delikatny naszyjnik, bransoletka lub zabawka, w zależności w jakim wieku są dzieci, sprawi, że na długo zapamiętają ten dzień.

(Red. Patrycja)

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora