Wszystko co powinnaś wiedzieć o przedłużaniu rzęs na swój ślub

Fryzura weselna i makijaż są bardzo ważnym elementem wyglądu, ale coraz bardziej popularne wśród kobiet staje się przedłużanie rzęs.

Jest to alternatywa dla dziewczyn, które nie posiadają naturalnie długich i gęstych rzęs a w dniu ślubu chcą aby ich spojrzenie było olśniewające. W końcu jest to ich najważniejszy dzień w życiu i każda chce wyglądać jak najlepiej.

Jak przy każdym nowym trendzie urodowym tak i teraz pojawia się wiele pytań na temat zabiegu przedłużania rzęs.

Czy przedłużone rzęsy mogą mieć zły wpływ na naturalne?

Ani trochę. Prawidłowo stosowane przedłużenie rzęs nie spowoduje uszkodzenia naturalnej rzęsy. Na zabieg powinniśmy się udać do specjalisty, będzie on wiedział jaką dobrać długość rzęs. Stosowany klej jest bardzo silny i musi być odpowiednio użyty, aby nie zrobić krzywdy klientce.
Przedłużanie rzęs na ślubRodzaje rzęs

Istnieje wiele różnych typów rzęs – syntetyczne norki, jedwabne, kaszmirowe i wiele innych, różnica jest dosyć subtelna. Większość techników trzyma się jednego rodzaju, ale oferują różne grubości i długości dostosowane do potrzeb klienta.

Długość trwania zabiegu

Wszystko zależy od długości Twoich naturalnych rzęs. Klasyczne przedłużanie trwa do dwóch godzin. Jednak z dodaniem objętości łącznie trwa prawie do trzech godzin.

(red/Patrycja)

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora