Wszystko co powinnaś wiedzieć o przedłużaniu rzęs na swój ślub

Fryzura weselna i makijaż są bardzo ważnym elementem wyglądu, ale coraz bardziej popularne wśród kobiet staje się przedłużanie rzęs.

Jest to alternatywa dla dziewczyn, które nie posiadają naturalnie długich i gęstych rzęs a w dniu ślubu chcą aby ich spojrzenie było olśniewające. W końcu jest to ich najważniejszy dzień w życiu i każda chce wyglądać jak najlepiej.

Jak przy każdym nowym trendzie urodowym tak i teraz pojawia się wiele pytań na temat zabiegu przedłużania rzęs.

Czy przedłużone rzęsy mogą mieć zły wpływ na naturalne?

Ani trochę. Prawidłowo stosowane przedłużenie rzęs nie spowoduje uszkodzenia naturalnej rzęsy. Na zabieg powinniśmy się udać do specjalisty, będzie on wiedział jaką dobrać długość rzęs. Stosowany klej jest bardzo silny i musi być odpowiednio użyty, aby nie zrobić krzywdy klientce.
Przedłużanie rzęs na ślubRodzaje rzęs

Istnieje wiele różnych typów rzęs – syntetyczne norki, jedwabne, kaszmirowe i wiele innych, różnica jest dosyć subtelna. Większość techników trzyma się jednego rodzaju, ale oferują różne grubości i długości dostosowane do potrzeb klienta.

Długość trwania zabiegu

Wszystko zależy od długości Twoich naturalnych rzęs. Klasyczne przedłużanie trwa do dwóch godzin. Jednak z dodaniem objętości łącznie trwa prawie do trzech godzin.

(red/Patrycja)

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora

3 Komentarze

  1. odeta mówi

    No na pewno to jest szybki efekt, ale wydaje mi się, że to nie pozostaje bez wpływu na rzęsy. Ja się zdecydowałam za radą koleżanki na serum biotebal rzęsy xxl, które wydłuża i wzmacnia rzęsy. Widziałam u niej efekt – rewelacyjny

  2. Róża mówi

    Nie byłam nigdy przekonana do przedłużania rzęs ale na ślub swojej siostry zdecydowałam się na przedłużenie rzęs w Madame Art w Poznaniu i świetnie się spisały 🙂

  3. Małgocha mówi

    U mnie już po ślubie, zdecydowałam się na przedłużanie rzęs. Efekt był piękny i na zdjęciach wyglądam naprawdę rewelacyjnie ale jednak, tak jak się spodziewałam moje naturalne rzęsy troszkę się osłabiły. Wzmacniałam je ponad miesiąc wspomnianym Biotebalem, żeby odzyskały dawny wigor.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.