Porady i wskazówki dotyczące wspaniałych zdjęć ślubnych

W Wasz dzień ślubu będziecie prawdopodobnie fotografowani więcej razy niż w ciągu całego waszego życia. Dla wielu ludzi, niezależnie od tego, czy przyznają się do tego czy nie, jest to czasami bardzo trudne. Oto kilka wskazówek i porad dla tych, którzy uważają, że fotografowane jest  jak chodzenie do dentysty.

 

Zrelaksuj się!

Po zrobieniu zdjęcia, w przeciwieństwie do dentysty, nie odczuwa się bólu. Możesz być zdenerwowany oraz szczęśliwy, cokolwiek czujesz, nie urywaj tego, odpręż się, a od razu o wiele łatwiej będzie Ci „oswoić się” z obiektywem.

Czuj się swobodnie

Jeśli nienawidzisz uśmiechać się w zdjęciach, nie rób tego. Możesz pokazywać swoje emocje przez oczy lub w inny sposób. Prawdziwą sztuczką dobrych zdjęć jest po prostu bycie szczęśliwym.

Przyjmij dobrą pozę

Nigdy nie stój prosto przed aparatem. Umieść jedną nogę przed drugą i lekko przechyl się do przodu, delikatnie podnieś brodę. Ma to wspaniały efekt odchudzania. Pamiętaj, że fotografie są dwuwymiarowe, więc niewielka zmiana kąta może mieć ogromny wpływ na Twój wygląd.

Słuchaj sugestii fotografa

Waszą sesję na pewno będzie wykonywać profesjonalna osoba. Zawsze staraj się słuchać rad, bo on najlepiej wie jak stworzyć idealne ujęcie a za razem cudowną pamiątkę ślubną.

 

(red. Patrycja)

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora