Pomysły na rozrywkę dla najmłodszych gości

Jak wszyscy wiemy, dzieci szybko się nudzą. Dlatego organizując wesele musisz pamiętać, aby zapewnić najmłodszym rozrywkę, dzięki czemu będą się dobrze bawić a ich rodzice nie będą musieli się martwić, że będzie trzeba wcześniej opuścić przyjęcie. Znajdziesz tu kilka propozycji, które na pewno przypadną Waszym małym gościom do gustu.

Pokój zabaw

Dobrym pomysłem będzie naszykowanie osobnego pokoju zabaw. Dzieci będą mogły się tam spokojnie bawić i na pewno nie będą się nudzić. W pomieszczeniu mogą być różne gry, puzzle, piłki, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

Zabawy na świeżym powietrzu

Jeśli Twoje przyjęcie odbywa się w sezonie letnim, możecie pomyśleć o zabawach na dworze. Wiele sal weselnych oferuje również atrakcje dla dzieci, takie jak trampolina, zjeżdżalnia czy huśtawki. Podczas organizacji wesela dowiedzcie się czy Wasza sala również posiada taką ofertę.

Drobne dodatki

Organizując wesele stwórzcie na sali mały kącik dla dzieci, w którym na stole znajdą słodycze, balony oraz na przykład bańki mydlane. Czyli wszystko co uwielbiają najbardziej. Dzięki temu będą mogli robić konkursy, kto zrobi największą bańkę mydlaną lub kto więcej razy odbije balon.

(red.Pat.)

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora