Kilka pomysłów na dodanie czegoś osobistego do tortu weselnego

Każda Para Młoda chce mieć jak najlepszy tort weselny, który często jest jedną głównych atrakcji wieczoru. Dzięki tym krótkim i prostym wskazówkom dowiecie się jak łatwo spersonalizować Wasz tort.

Jadalne ozdoby

Zamień Wasze  zdjęcia w jadalne ozdoby z papieru ryżowego. Dzięki temu Wasz tort będzie o wiele bardziej spersonalizowany a gościom zapadnie w pamięci ciekawy sposób na przygotowanie tortu weselnego.

Poproś swojego cukiernika o mrożenie monogramu inicjałów na jak najwyższym poziomie i umieszczenie go na środku całego tortu lub po bokach ciasta. Możecie wybrać czy chcecie go w formie jadalnej czekolady czy zwykłej sztucznej dekoracji.

Tematyczne dekoracje

Użyjcie dekoracji, które będą charakterystyczne dla Waszego stylu życia lub do stylu w jakim zostało urządzone wesele. Jeśli na przykład oboje interesujecie się motocyklami, na szczycie tortu mogą znaleźć się figurki tych maszyn lub jeśli na Waszym weselu przeważa motyw kwiatów, możecie wykorzystać go również na torcie.

Odtwarzanie wspomnień

Możecie zapytać swoich rodziców czy mają zdjęcia ich tortu ślubnego i poprosić cukiernika o jego odtworzenie lub skorzystanie z niektórych elementów w nim zawartych. Na pewno wzbudziłoby  to wiele cudownych wspomnień u Waszych rodziców jak i u gości, którzy byli na ich przyjęciu.

 

(red/Patrycja)

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora