Piękne czerwone usta – krok po kroku

 

Szukasz dodatku  do swojego  ślubnego  wyglądu? Czerwone usta w dzień ślubu z pewnością sprawią, że będziesz czuła się wspaniale i pewna siebie . Nosząc nasycony kolor taki jak czerwony, ważne jest, aby utrzymać resztę w  neutralnej palecie  do makijażu. Niech fokus znajdzie się na wargach i trzyma się miękkich tonów przy oczach, romantycznych, niewyraźnych rzęs i ciepłego, promieniującego blasku skóry.

Równie ważne, jak prawidłowo zastosować czerwoną szminkę  jest znalezienie odpowiedniego odcienia, wykończenia i wzoru. Znajdziesz tu kilka kroków , które pomogą Ci osiągnąć perfekcyjny efekt  i sprawią, że będzie on wyglądał bez zarzutu przez całą noc.

 

Krok 1 – Zlikwiduj suche skórki

Cały proces malowania ust trzeba zacząć od delikatnej podstawy. W tym celu powinnaś zrobic delikatny peeling ust, który usunie suche skórki z warg.

Krok 2 – Stwórz kontur

Aby równomiernie nałożyć szminkę i uniknąć jej wylania się poza kontur ust, obrysuj je dokładnie konturówką najlepiej z tej samej firmy co szminka. Będziesz miała stuprocentową pewność ze jest to ten sam kolor i odcień.

Krok 3- Aplikacja

Jeśli chcesz, aby twoja szminka była jak najdłużej trwała spróbuj użyć wersji matowej. Do jej aplikacji użyj pędzelka, który pozwoli nałożyć szminkę równomiernie.

Krok 4 – Rozświetlenie

Jeśli chcesz aby Twoje usta jeszcze bardziej przyciągały wzrok na łuk kupidyna, który znajduje się tuż nad górną warstwą nałóż rozświetlacz. Ta sztuczka pozwoli uwydatnić Twoje usta.

 

(red. Patrycja)

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora