Niezapomniane inspiracje ślubne dla miłośników muzyki

 

Panna młoda z Rock and Roll? Stara dusza? Country fan muzyki? Złapanie wielkiego zespołu nie jest jedynym sposobem na przenikanie muzyki do ślubu. Istnieje tak wiele wspaniałych sposobów włączenia ulubionej piosenki, artysty lub gatunku muzycznego do tematyki ślubnej. Od najbardziej romantycznych tekstów piosenek ślubnych, do starego faworyta z pierwszej randki. Wiemy, że istnieje kilka piosenek, które mogą po prostu pociągnąć za struny serca.

Ręcznie napisane teksty

Czy masz ulubiony tekst, który zawsze wyciśnie łzę lub określa prawdziwe znaczenie twojego związku? Umieść go, gdzieś gdzie wszyscy mogą  to zobaczyć! Niestandardowe znaki ślubne, ręcznie napisane na szklanej ramce na zdjęcia, to specjalna cecha, która może powiązać motyw muzyczny opowiadający historię o tobie i twoim małżonku. Mogą się one znajdować niemal wszędzie, od karty stołu do deserowego baru.

Słodkie dodatki 

Poproście waszego cukiernika o stworzenie słodkości w kształcie instrumentów muzycznych lub nut. Będzie to idealnie odzwierciedlać wasze zainteresowanie a gościom na pewno przypadnie do gustu.

Antyczne dekoracje

Niespotykane dekoracje zawsze przyciągną wzrok. Tak samo będzie w przypadku jeśli w jednym z głównych miejsc w sali umieścicie na przykład stary, antyczny gramofon. Będzie on się komponował z tematyka waszego przyjęcia oraz doda uroku dekoracjom.

(red. Patrycja)

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora