Niesamowity transport ślubny na Twój Wielki Dzień

Myślisz jak dostać się na czas do kościoła? Znajdziesz tu kilka rodzajów transportu dzięki którym się nie spóźnisz oraz zrobisz efektowne wejście.

1.Rower

Narzeczeni, którzy organizują ślub w stylu vintage na pewno zakochają się w pomyśle przyjechania na miejsce vintage rowerem. Będzie to wspaniała zabawa oraz ciekawy rekwizyt do zdjęć. Tylko upewnijcie się, ze droga na przyjęcie nie jest pod górkę!

2.Samochód

Ten rodzaj transportu jest najpopularniejszy i najczęściej wybierany przez Młodą Parę. Możecie zdecydować czy wolicie wynająć modne sportowe auto czy bardziej klasyczny i starodawny pojazd. Wszystko zależy od waszego budżetu i stylu. Jednak musicie pamiętać, aby wynająć samochód stosunkowo wcześnie, ponieważ może się zdarzyć, że wasz wymarzony pojazd będzie już zarezerwowany.

3.Koń i kareta

Jeśli zawsze marzyłaś o byciu księżniczką podczas swojego wielkiego dnia, jest na to tak naprawdę sposób. Wystarczy, że jako transport ślubny wynajmiecie konia i przewóz. Jednak pamiętajcie o wynajęciu powozu z kapturem na wypadek, gdyby złapał was deszcz.

4.Helikopter

Jeśli chcesz aby Wasze wejście było naprawdę spektakularne, zarezerwujcie helikopter. Jest to bardzo oryginalny sposób a Wasi goście na pewno to zapamiętają.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora