Jaki kolor stroju powinny wybrać mamy Młodej Pary?

Najbliższa rodzinna Młodej Pary jest najważniejszymi gośćmi na całym przyjęciu, dlatego też powinni być ubrani jak najlepiej. Za równo mama Panny Młodej jak i mama Pana Młodego powinna zadbać o nienaganną sukienkę lub komplet.

Często głównym problemem nie jest dobór stylu kreacji a  wybranie odpowiedniego koloru.

W tym artykule znajdziesz porady względem kolorystyki stroju. Mamy nadzieje, że znajdziesz coś dla siebie.

1.Biel i czerń

Kiedyś założenie czarnej sukienki na wesele było wręcz niedopuszczalne. Uważano, że czarny kolor jest zarezerwowany wyłącznie na pogrzeby a nie na tak ważną uroczystość. Jednak czasy się zmieniły i już inaczej się na to patrzy.

Czysto biała sukienka na weselu jest zarezerwowana dla Panny Młodej, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie tych dwóch kolorów. Czarny doda elegancji oraz wyszczupli sylwetkę, natomiast białe elementy rozjaśnią cały strój.

2. Zabawa wzorami

Wzorzyste kreacje to idealne rozwiązanie do łączenie różnych kolorów. Jednak należy pamiętać o tym, że zakładając wzorzystą suknię buty, marynarka oraz dodatki muszą być w stonowanych kolorach. Z niczym nie wolno przesadzać.

3. Trzymaj się sezonu

Podczas doboru sukienki pomyśl, w jakim sezonie odbędzie się ślub. Jeśli jest to sezon wiosenny lub letni na pewno powinnaś się zdecydować na żywe kolory, natomiast zimą czy jesienią możesz pomyśleć o stonowanej kolorystyce.

(red.Patrycja)

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora