Dlaczego kochamy selfie z pierścionkiem zaręczynowym?

Istnieje wiele sposobów i pomysłów na piękne zdjęcia z naszym pierścionkiem zaręczynowym. Takie zdjęcia dla Ciebie są dużo warte zwłaszcza, że pierścień uwieńczony na selfie oznacza zawiadomienie o naszych zaręczynach.

 
Mnóstwo narzeczonych wybiera takie powiadomienie o tym ważnym dla nas dniu. Twierdzą, że jest to ciekawszy sposób powiadomienia bliskich i znajomych niż zwykła ustna informacja.

 
Zrobienie ciekawej fotografii i niebanalnego ujęcia jest nie lada wyzwaniem, ale za to jaki jest efekt końcowy i ile w tym jest radości z opublikowanego zdjęcia.

 
Robiąc zdjęcie trzymaj dłoń na wysokości połowy ciała, wtedy uda się złapać maksymalnie naturalne światło i uzyskać efekt przybliżenia ujęcia. Twój pierścień musi błyszczeć i być na pierwszym planie, ponieważ o to nam chodzi, ażeby zwrócił uwagę innych.

 
Możesz wybrać selfie z dłonią na której jest pierścionek położoną na poduszce, czy delikatnie dotykającej twarzy lub włosów. Innym ciekawym sposobem będą kwiaty w dłoni czy dłoń na pięknym złocistym piasku na plaży lub na tle zielni traw.

 
Sposobów jest rzeczywiście mnóstwo na cudne zdjęcia z pierścionkiem zaręczynowym.

 
Decyzja należy do Was.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora