Czego unikać podczas oświadczyn?

Oświadczyny to bardzo ważna, ale i stresująca chwila. Żeby było idealnie, wszystko musi być przemyślane i zaplanowane. Nie daj się ponieść naciskom ze strony przyjaciół i rodziny, ponieważ może to źle wpłynąć na całą sytuacje.

Znajdziesz tu kilka porad, czego należy unikać podczas oświadczyn lub ich planowania.

 

Dostosuj się do swojego budżetu

Dokładnie się zastanów jaką sumę chcesz przeznaczyć na pierścionek. Im pierścień bardziej okazały tym jego koszt automatycznie rośnie. Jeśli nie masz chwilowo funduszy nie spiesz się i nie kupuj niczego na siłę, tylko odłóż taką sumę pieniędzy za jaką kupisz wymarzony pierścionek zaręczynowy dla swojej wybranki.

 

Nie oświadczaj się zbyt szybko

Być może już na pierwszej randce poczułeś, że to Twoja bratnia dusza a w głowie planujesz już zakup pierścionka. Jednak wstrzymaj się z oświadczynami, ponieważ zbyt wczesne mogą wywołać wiele emocji. Poczekaj, aż oboje będziecie gotowi zacząć planować wspólną przyszłość.

 

Poczekaj na odpowiedni moment

Wcale nie musisz opracowywać fantastycznego planu na oświadczyny. Czasami wystarczy romantyczna kolacja w domu lub spacer. Podczas wybierania odpowiedniego momentu musisz wziąć pod uwagę czy Twoja wybranka wolałaby zainteresowanie tłumu czy wolałaby, żebyście podczas tej chwili byli sami. Nie rób niczego w pośpiechu i nie oświadczaj się w supermarkecie czy na klatce schodowej.

 

(red. Patrycja)

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora