Czego nie robić, gdy spóźnisz się na ślub przyjaciela?

Zaspanie, stanie w korku ulicznym.. Są nieskończone przyczyny, przez które możesz nie przyjechać na ślub o czasie. Więc oddychaj, bądź spokojny i zobacz co powinieneś zrobić w takiej sytuacji lub czego nie powinieneś robić.

1. Nie dzwoń do Pary Młodej

Najprawdopodobniej nie będą mieć przy sobie telefonów lub będą zajęci ostatnimi przygotowaniami przed przyjęciem. Jeśli wiesz, że Twoje spóźnienie będzie dłuższe, postaraj się powiadomić druhnę o zaistniałej sytuacji lub kogoś bliskiego Młodej Parze.

2. Unikaj dramatycznego wejścia na ceremonie ślubną

Jeśli przyjechaliście na uroczystość ślubną spóźnieni a ceremonia już się rozpoczęła, pamiętaj żeby podczas wchodzenia do kościoła zrobić to jak najciszej. Wtedy, nie zwrócisz na siebie uwagi gości, Młoda Para nie będzie przejmować się małym zamieszaniem a Ty nie będziesz mieć wyrzutów sumienia, że przeszkodziliście podczas zaślubin.

3. Nie rezygnuj z udziału 

Jeśli wiesz, że dasz rade przyjechać chociaż w połowie uroczystości, zrób to. Nie rezygnuj z całej ceremonii, ponieważ później będziesz będziesz żałować swojej decyzji. Szczególnie jeśli jest to ślub bliskich Ci osób.

(red./Pat)

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora