Błędy, których nie powinniście popełnić

Podczas organizacji przyjęcia macie dużo na głowie przez co możecie nie pamiętać o wszystkim. Dzięki tym kilku podpowiedziom na pewno nie popełnicie żadnego błędu i będziecie w pełni zadowoleni ze ślubu oraz wesela.

1. Zawsze pamiętajcie o gościach

Jeśli Wasze przyjęcie jest znacznie oddalone od miejsca zamieszkania większości gości, powinniście zadbać o komfortowy transport dla nich w obie strony oraz zapewnić nocleg, który pozwoli im odpocząć po weselu przed drogą powrotną.

2. Panna Młoda powinna kupić swoją suknię przed rezerwacją miejsca

Najpierw zdecydujcie o miejscu i stylu przyjęcia. Jeśli organizujecie je w porze letniej i chcecie, aby było na zewnątrz Twoja suknia może być wtedy bardziej delikatna i krótsza, co równocześnie ułatwi Ci poruszanie się po ogrodzie oraz pozwoli czuć się komfortowo przy wysokiej temperaturze.

3. Usadzenie gości

Podczas tworzenia listy osób, kto siedzi przy danym stole pamiętajcie aby dokładnie przeanalizować kto obok kogo siedzi. Zwróćcie uwagę czy dane osoby się znają lub czy przypadkiem nie są ze sobą pokłóceni. Taka mała pomyłka na pewno popsułaby niektórym gościom zabawę.

4. Strój Młodej Pary

Kilka dni przed weselem Młoda Para powinna dokładnie sprawdzić czy ich strój na Wielki Dzień jest kompletny i czy wszystko ze sobą pasuje. Dzięki temu nie będą musieli się martwić, że w dniu ślubu Pan Młody nie będzie mógł znaleźć muchy a Panna Młoda wszystkich dodatków.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora