5 prostych wskazówek jak rozpocząć poszukiwanie miejsca na przyjęcie weselne


Wybór sali weselnej to zawsze ciężka decyzja. Na początku trudno jest zdecydować czego naprawdę się oczekuje, dlatego przed rezerwacją skorzystajcie z tych krótkich prostych wskazówek, które na pewno wam pomogą.

1. Skorzystaj z Internetu

Internet jest najlepszą rzeczą, jaką powinieneś się posługiwać podczas planowaniu ślubu! Możesz sprawdzić liczbę potencjalnych miejsc weselnych, po prostu przeglądając ich zdjęcia i lokalizacje. Możesz również zobaczyć, co tam jest i wybrać jaki typ miejsca jest odpowiedni dla Was.

2. Wybierz swój styl

Przy możliwości wyboru tak wielu różnych rodzajów miejsc, najlepiej jest wypracować dokładnie taki styl, jaki chcesz mieć na swoim weselu. Od boho do bajkowych zamków, wybierz co najlepiej Wam pasuje i podążajcie za nim.

3.Odwiedź jak najwięcej

Żadna ilość zdjęć nie może porównywać się z osobiście odwiedzonymi miejscami, więc spróbuj zobaczyć ich jak najwięcej, a także więcej niż tylko raz! Dzięki temu będziecie mogli zobaczyć to miejsce pod różnymi względami i zobaczycie co jeszcze mogą Wam zaoferować.

4. Bądź realistą

To nie jest tylko zabawa, ale rozsądne podejmowanie decyzji. Przecież nie chcesz skończyć z rozdmuchaniem wszystkich swoich pieniędzy tylko na salę. Ustawiasz swój budżet z jakiegoś powodu, więc staraj się nie dać się ponieść!

5. Priorytety i kompromisy

Zrób listę priorytetów i upewnij się, że potencjalne miejsca mogą to zapewnić, aby upewnić się, że nie rozczarujesz się po dokonaniu rezerwacji. Nie zawsze możesz być w stanie dostać wszystko  co chcesz, więc bądź skłonny zmienić niektóre rzeczy.

(red.Patrycja)

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora