5 pomysłów jak poprawić swój wygląd przed ślubem

Każda panna młoda chce wyglądać niesamowicie w dniu ślubu.  Szukając najlepszych kosmetyków, dąży do tego aby  usunąć wszelkie niedoskonałości skórne. Ale może stać się tak, że same kosmetyki nie pomogą… i co dalej? Czy jest jakiś inny sposób na olśniewający wygląd w ten dzień? Tak, z pomocą przyjdą tu zabiegi medycyny estetycznej.

 

Oto 5 najciekawszych zabiegów, które możesz wykonać przed ślubem.

 
Nadmierna potliwość

 
Masz z tym problem? Nerwy związane ze ślubem raczej nie pomogą Ci w tym aspekcie. Istnieje taki zabieg, który zapobiega poceniu.  W trakcie którego wstrzykuje się w wybrane miejsce koncentrat toksyny botulinowej, przez co m.in. hamuje się wydzielanie acetylocholiny, a to prowadzi do blokady nadmiernego wydzielania potu. Efekt widoczny jest już od 2-7 dni i utrzymuje się do 7-12 miesięcy. Nie usuwa on jednak przyczyny pocenia się, a jedynie jego objawy.

 
Tzw. Wypełniacze

 
Chcesz poprawić kształt lub kontur twarzy? Radiesse (Hydroksyapatyt wapnia) jest wypełniaczem, który poprawia objętość skóry. Dzięki unikatowej recepturze jest to skuteczny i bezpieczny sposób na spłycanie zmarszczek, odmładzanie dłoni czy też modelowanie konturów twarzy.  Efekt działania jest widoczny natychmiast i utrzymuje się około 1 roku.

 

Kwasem hialuronowy

 

Każda kobieta chce mieć skórę jędrną, gładką i elastyczną. Wiadomo z wiekiem skóra staje się pozbawiona tych walorów, ale jest na to sposób nazywa się KWAS HIALURONOWY. Jest to naturalny składnik skóry, którego z upływem czasu ubywa. Uzupełnia się go, aby skóra wciąż wskazywała wysoki poziom zdolności wiązania wody, dzięki czemu wypełniane są zmarszczki. Efekty zabiegu są expresowe, gładsza i dobrze nawodniona skóra. Stan ten utrzymuje się od 7 do  12 miesięcy.

 

Nici PDO

 

Zastosować można je  na całym ciele. To zabieg medycyny estetycznej polegający na wszczepieniu nici, które następnie się rozpuszczają. Wszelkie zaczerwienienia lub krwiaki tym spowodowane znikają już po kilku dniach, więc nie musisz się bać o efekty uboczne. Pozytywne skutki natomiast zaobserwujesz po 10-14 dniach, gdyż wtedy zaczyna się produkcja nowego kolagenu. Nici dobre są na zmarszczki na czole, opadające brwi czy wiele innych dolegliwości.

 

Toksyna botulinowa

 

Wyżej wspomniano już jeden zabieg z jej wykorzystaniem, ale warto się skupić na wpływie jaki ma ona na wygląd skóry. Kiedyś stosowana jako lek w okulistyce, neurologii, ortopedii. Z czasem zaczęto ją wykorzystywać w zabiegach medycyny estetycznej. Ma właściwości wygładzające oraz przeciw starzeniowe, jest bezpieczna i coraz bardziej popularna. Toksyna hamuje przewodnictwo nerwowe pomiędzy nerwami i mięśniami, przez co wygładza ona zmarszczki, łagodzi bruzdy i wiele innych rzeczy poprawia na naszą korzyść oczywiście.
Czy taki zabieg poprawi Twój wygląd przed uroczystością? Taaak!!! Efekty widoczne są już 3 dni od zabiegu, a utrzymują się  od 4 do 6 miesięcy.

 

Wskazane wyżej zabiegi medycyny estetycznej polepszają wygląd skóry w bardzo szybkim tempie, a przy tym nie zostawiają na długo śladów po działaniach lekarza. Jak widać – nie ma takiej niedoskonałości, której nie można by było pokonać za pomocą zabiegu. Tak więc, zamiast ganiać za najdroższymi kosmetykami, może lepiej udać się do gabinetu medycyny estetycznej? Myślę, że to dobry sposób na promienny wygląd Twojej skóry.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora