4 rzeczy do zrobienia, gdy się zaręczycie

 

Kiedy się zaręczasz, czas wydaje się robić jedną z dwóch rzeczy: albo zatrzymuje się całkowicie, albo zaczyna się poruszać tak szybko, że Twoja głowa się kręci. Przede wszystkim myślę, że ten ostatni jest bardziej powszechnym scenariuszem, zwłaszcza gdy już powiedzieliście „tak”, a ciężar tego słowa zaczyna się zatapiać. To znaczy  masz pierścionek na palcu i ślub do zaplanowania.

Zanim jednak rozpoczniesz omawianie różnych decyzji oraz organizacje przyjęcia istnieje kilka rzeczy, które muszą się najpierw zdarzyć.

 Powiadom bliskich

Członkowie rodziny i przyjaciele, z którymi  nie można rozmawiać regularnie, są blisko Ciebie i odgrywają ważną rolę w twoim życiu! Dziadkowie, ciotki, wujowie, kuzyni … ci ludzie kochają cię, są podekscytowani i zasługują na to, aby słyszeć tak ważne wiadomości z pierwszej ręki.

Obejrzyj dokładnie pierścionek

Jeśli nie wybieraliście go razem upewnij się, że Twój pierścień jest idealnie dopasowany oraz czy wszystko z nim w porządku.  W razie jakichś problemów, Twój narzeczony będzie mógł go jeszcze wymienić, abyś zawsze mogła go nosić.

Wybierzcie datę

Postarajcie się jak najwcześniej wybrać datę swojego ślubu i zarezerwujcie miejsce. Dzięki temu wasi goście będą mogli o wiele łatwiej zorganizować sobie czas i świętować z Wami ten ważny dzień.

Zaplanujcie budżet

Zanim zaczniecie cokolwiek ustalać i rezerwować, pomyślcie oboje jaką sumę pieniędzy chcecie przeznaczyć na całe wydarzenie. Dzięki temu, będziecie wiedzieli na co możecie sobie pozwolić.

(red. Patrycja)

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora