4 niedrogie pomysły na dekoracje weselne

Nie trzeba wydawać fortuny, aby stworzyć niezapomniane dekoracje na wasze przyjęcie weselne. Z kilkoma wskazówkami i poradami możecie pożegnać się z wysokimi kosztami dodatków, wystarczy użyć własnej wyobraźni.

Nie komplikuj

Nie musisz mieć dużych, wyrafinowanych wyświetlaczy, aby dodać koloru i zainteresowania. Możesz wybrać łatwe i niedrogie rozwiązania na przykład kilka kolorowych balonów powiązanych ze sobą może wyglądać nowocześnie i stylowo.

Stwórz atmosferę dzięki świecom 

Świece w dekoracjach można wykorzystać na bardzo wiele sposobów. Małe tealight’y mogą pływać w wazonie z wodą a wysokie świece mogą stać na każdym stole w pięknie ozdobionym świeczniku.

Dzięki temu można dodać piękny ciepły blask na każde miejsce. Świece filarowe są świetne na wieczór, wybieraj tylko te dobrej jakości na Twoje wydarzenie, dzięki temu będą się z pewnością o wiele dłużej palić.

Spersonalizuj rzeczy samodzielnie

Jest wiele możliwości na dodanie personalnych dodatków. Możecie zamówić balony z wybranym napisem, słodycze na których opakowaniu będzie widniała data waszego ślubu lub aktualnie bardzo popularne podświetlane pudełka, na których możecie dodać Wasze imiona.

Wszyscy kochają świeże kwiaty

Na każdym stole możecie postawić wazon świeżych kwiatów o żywych kolorach. Doda to uroku oraz pozwoli to ocieplić cały wystrój sali.

(red. Patrycja)

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora