3 sposoby, dzięki którym goście długo nie zapomną Twojego ślubu

Od ślubu do przyjęcia weselnego, każda Para Młoda chce, aby wszystkie szczegóły i detale były perfekcyjne. Chcą ceremonii, która wzruszy gości oraz będzie przez nich niezapomniana.

Znajdziesz tu kilka sposobów, które na pewno nie pozwolą zapomnieć Waszym gościom o tym Wielkim Dniu.

Buty do tańczenia

Idealne rozwiązanie dla pań, które przyszły w szpilkach. Na pewno się ucieszą gdy będą mogły je zmienić na przygotowane przez was płaskie buty, które będą o wiele wygodniejsze niż wysoki obcas. Niewielki koszt i prezent a z pewnością zapadnie w pamięć. Szczególnie, że będą mogły je nosić również po weselu.

Bar słodkości na wynos
3 sposoby, dzięki którym goście długo nie zapomną Twojego ślubu
Wystarczy, że przygotujesz małe papierowe torebeczki lub słoiki z waszymi inicjałami i podziękowaniem oraz kilka rodzajów słodyczy. Każdy gość, będzie mógł podejść i stworzyć swoją ulubioną mieszankę słodyczy. Taki słodki upominek na pewno każdemu się spodoba a w szczególności tym młodszym gościom.

Papierowe ozdoby

3 sposoby, dzięki którym goście długo nie zapomną Twojego ślubu

Jako prezent dla starszych gości, możecie przygotować butelkę wina. Ale co zrobić, żeby każdy wiedział, że to upominek z Waszego ślubu? Nic trudnego. Wystarczy, że stworzycie etykietki na wino, na których może być wasze zdjęcie, imiona lub data uroczystości.

(red./Patrycja)

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Może ci się spodobać również Więcej od autora